ЧЕРНІВЦІ

Компанія Ріната Ахметова зазнала пікові навантаження в день народження Януковича

0

 

Поки глава держави відзначав день народження на «дачі Горбачова», «Київенерго» переживала найважчий день за останні два роки

 

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі «Київенерго», максимальне навантаження на електромережі по зоні відповідальності компанії у зв´язку з усталеною спекою була зафіксована цього літа 9 липня, в день народження Віктора Януковича.

«Максимальне навантаження цього літа, станом на 8 серпня 2012 року, була зафіксована 9 липня 2012 року - 1547 МВт за середньодобової температури в цей день +27,4°С», - повідомили в прес-службі компанії.

При цьому дані показники є вищими за пікові показники, зафіксовані влітку 2011-го: «Максимальне пікове навантаження влітку 2011 року було зафіксовано 19 липня 2011 року - 1406 МВт за середньодобової температури +25,5°С».

Нагадаємо, свій 62-й день народження Янукович зазначив на Державній дачі №11 під Форосом в Криму, відомій також як «Дача Горбачова» або «Об´єкт «Зоря».

«Київенерго» забезпечує більш три чверті території Києва електричною та тепловою енергією. Трохи більше 72% акцій компанії належить «ДТЕК» Рината Ахметова.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua