ЧЕРНІВЦІ

В Одесі 50 солдат отруїлися рибою

0

На території військової частини Внутрішніх військ МВС в Одесі 50 солдатів звернулися по медичну допомогу після отруєння смаженими бичками

«Протягом 6-7 серпня в медичний пункт військової частини зі скаргами на стан здоров´я звернулися 50 військовослужбовців строкової служби. Під час проведення медичного огляду виявлено симптоми отруєння (запаморочення, нудота, діарея, висока температура тіла). Станом на 9 серпня на стаціонарному лікуванні з діагнозом «отруєння» перебуває 8 осіб», - передає «Одеса.Коментарі» з посиланням на військову прокуратуру Південного регіону України.

У прокуратурі уточнили, що опитані постраждалі скаржилися на неякісні продукти харчування (за смаковими якостями, запахом), зокрема смажену рибу (бички), яку вони вживали на сніданок та вечерю 5 серпня.

Відомство також повідомляє, що для проведення лабораторних досліджень та з´ясування можливих причин та ідентифікації збудника інфекції взяті зразки окремих продуктів харчування, води, бактеріальні посіви працівників їдальні та отруєних військовослужбовців.

За даним фактом проводиться перевірка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua