ЧЕРНІВЦІ

З запорізьких свиней зроблять ковбаску і консерви

Запорізьких свиней, хворих на чуму, пустять на ковбаси та консерви

0

 

Сьогодні спецкомісія буде вирішувати, що робити з запорізькими свинями, що знаходяться в 10-кілометровій зоні від осередку виникнення африканської чуми. Швидше за все, ці свині будуть передані на м´ясокомбінат - з них зроблять варену ковбасу і консерви

 

Про це, як передає портал «Запоріжжя.Коментарі», під час прес-конференції заявила начальник ГУ ветеринарної медицини в Запорізькій області Валентина Стулова.

За її словами, вірус африканської чуми вмирає за високої температури в 60 градусів. Для людей ці продукти будуть безпечні, стверджує Валентина Стулова. Тим більше, що в 10-кілометровій зоні села Комишеваткі нових випадків захворювання на африканську чуму не виявлено.

При цьому фахівці кажуть, що вірус африканської чуми знаходиться в крові тварини, вражаючи всі внутрішні органи, він стійкий до високих температур і PH-середовища. У трупах свиней він може зберігатися до 10 днів, у м´ясі хворих тварин - до 150 днів, в готових продуктах харчування (копчена ковбаса, шинка) - до 5 місяців.

Як повідомляли «Коментарі», захворювання свиней на африканську чуму (АЧС) зареєстровано в Запорізькій області 30 липня. В с. Комишеватка Приморського району у власному господарстві було виявлено гибель свиней.

2 серпня Державна ветеринарна і фітосанітарна служба заборонила експорт свинини і свинячої продукції з Запорізької області.

10-кілометрова зона, в яку увійшли 6 населених пунктів та 3 сільгосппідприємства, закрита на карантин.

Молдова, Росія і Білорусь ввели заборону на імпорт свинини і свинячих м´ясопродуктів з України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua