ЧЕРНІВЦІ

Через російських туристів Греція закрила свої острови

0

Грецькі прикордонники на острові Родос припинили видачу Шенгенських віз іноземцям через скандал з росіянами

Як пише «EUROMAG», громадяни Російської Федерації, які прибули на поромі з території Туреччини, отримавши на Родосі Шенгенські візи на 15 днів, так і не повернулися до Туреччини.

Грецька влада припускає, що росіяни, ймовірно виїхали до іншої країни Шенгену і зараз вони вважаються такими, що незаконно перетнули кордон країн Шенгену.

Цей скандал може прикрити всю цю програму, в рамках якої Афіни сподівалися істотно збільшити турпотік з сусідньої Туреччини. Справа в тому, що пропуск іноземців без попереднього оформлення візи влада Греції погоджувала з Єврокомісією, і навряд чи у Брюсселі будуть задоволені, що вже через два тижні завдяки цьому в ЄС з´явилися перші нелегали.

У посольстві Греції в Україні «Коментарям» повідомили, що у них немає поки офіційного рішення, тому коментувати ситуацію не можуть.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Міністерство закордонних справ України заявляло, що громадяни України, які відправляються до Греції з турецьких портів Бодрум, Мармарис, Дикилі, Фоча, Фетхіє, Айвалик, Чешме і Кушадаси, можуть до 15 днів перебувати на грецьких островах Хіос, Кос, Лесбос, Родос і Самос без Шенгенської візи.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua