ЧЕРНІВЦІ

Чоловік Тимошенко допускає створення в Чехії українського уряду «у вигнанні»

Міністр-втікач Тимошенко може очолити уряд «у вигнанні»

0

У Чехії може бути створено український уряд «у вигнанні» на чолі з екс-міністром економіки України Богданом Данилишиним

Таку думку в інтерв´ю виданню «Контракти» висловив Олександр Тимошенко - чоловік екс-прем´єр-міністра України.

За словами чоловіка екс-прем´єра, він майже щодня спілкується з Богданом Данилишиним.

«Тут, в Празі, він фактично відроджує цивілізовану українську еміграцію за кордоном, празьку наукову школу. Він також часто зустрічається з багатьма відомими світовими політиками, релігійними та громадськими діячами. Я не здивуюся, якщо українська еміграція на Заході, враховуючи сьогоднішню ситуацію в Україні, звернеться до Богдана Данилишина з проханням очолити уряд у вигнанні. Для цього є всі підстави», - додав Олександр Тимошенко і уточнив: «Я був і залишуся громадянином України, я не відмовлявся і не виходив з громадянства».

«Ми багато допомагаємо опозиції. Це наші постійні громадські акції, виступи та публікації в пресі, що розкривають на Заході правду про злочинні дії теперішньої влади, робота з урядами та парламентарями багатьох країн», - додав Тимошенко.

За його словами, йому вже доводилося жити в Чехії у 1999-2000 роках, країна йому близька, а наразі він живе в Празі.

«Наразі в Чехії я почав життя спочатку, але я добре знаю, з чого і як починати. У мене великий досвід підприємницької діяльності, й тут мені зрозумілі умови ведення свого бізнесу. Це буде кілька напрямків - від торговельних операцій до свого виробництва. Може бути, тут, у Чехії, вдасться втілити ті бажання, які не зміг реалізувати в Україні з багатьох причин. У всякому разі, з Чехії не виїжджають успішні бізнесмени, на відміну від України. Наразі у мене, як і у багатьох, немає бізнесу в Україні. Зараз вести справи в цій країні - невиправданий ризик», - зазначив чоловік Тимошенко.

Як повідомляли «Коментарі», Олександр Тимошенко отримав політичний притулок у Чехії в січні 2012 року.

Раніше Олександр заявляв, що 10 січня Шевченківський райсуд Києва визнав законною постанову про порушення проти нього кримінальної справи, пов´язаної з корпорацією ЄЕСУ.

Разом з тим заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що у справах, які перебувають у провадженні ГПУ, чоловік Тимошенко не проходить і в розшуку не значиться.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua