ЧЕРНІВЦІ

Опозиція обіцяє насамперед зайнятися імпічментом Президентові Януковичу

Опозиція обіцяє Президентові імпічмент

0

Об´єднана опозиція після перемоги на виборах ініціює створення Спеціальної слідчої комісії з питань імпічменту Президентові України Віктору Януковичу

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Об´єднаної опозиції «Батьківщина», про це заявив Арсеній Яценюк.

За його словами, «один з основних актів, який ухвалить демократична більшість у парламенті - це саме закон про порядок імпічменту президента».

Яценюк нагадав, що Об´єднана опозиція підготувала судовий позов з чітким переліком юридичних підстав, необхідних для усунення Януковича з посади. «Сьогодні до цього позову приєдналися близько 250 тис. осіб», - повідомив він.

Водночас лідер партії «За Україну!» В´ячеслав Кириленко зазначив, що підписання Януковичем Закону «Про засади мовної політики» - це не тільки акт, який принижує і починає знищувати українську мову, це удар по українській мові, як основі української національної ідентичності . «Вперше в історії українського парламентаризму цей закон не пройшов ні першого, ні другого читання, і це безпрецедентний випадок, коли чинний Президент країни поставив підпис під законом, якого немає», - зазначив Кириленко.

Крім того, лідери опозиції нагадали, що Янукович неконституційно підписав 763 закони і тому його дії підпадають під склад злочину. «В Україні кожен Президент відчував повну і тотальну безвідповідальність і безкарність. На Януковичі ця безкарність закінчиться. Янукович буде усунутий шляхом імпічменту», - додав Арсеній Яценюк.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики». 

Цей документ був ухвалений Верховною Радою 3 липня, і викликав акції протесту в багатьох містах України. В опозиції неодноразово заявляли, що «мовний» закон був ухвалений з порушенням Конституції та регламенту Верховної Ради.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua