ЧЕРНІВЦІ

Азаров вважає зарплату в 5 тис. грн. дуже гарною

0

Уряд планує встановити зарплати у високотехнологічних галузях економіки в розмірі 8 тисяч гривень. При цьому прем´єр-міністр вважає, що зарплата в розмірі 5 тисяч гривень - це дуже хороша зарплата

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі Кабінету міністрів, про це заявив прем´єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування ВАТ «Бель Шостка Україна» в рамках робочої поїздки в Сумську область.

«Ми поставили завдання у високотехнологічних галузях вийти на середню заробітну плату 8 тисяч гривень. Це складна задача. Але якщо виробництво високотехнологічне і виробляє надзвичайно якісну продукцію, має ринок збуту, то у нього і є можливість платити людям нормальну зарплату», - сказав Азаров.

При цьому він додав, що уряд буде створювати умови, щоб кількість високотехнологічних підприємств в Україні зростала. За його словами, держава буде вкладати кошти в розвиток інфраструктури, зокрема в інженерну підготовку майданчиків для будівництва таких підприємств.

Азаров також поцікавився у працівників підприємства про середньомісячну зарплату, на що отримав відповідь, що середня заробітна плата становить 5 тисяч гривень.

«Для України це хороша зарплата», - сказав прем´єр-міністр.

Як повідомляли «Коментарі», в червні середня зарплата підвищилася в порівнянні з травнем на 94 грн. - до 3109 гривень. При цьому найвищий рівень зарплат зареєстрований в Києві, де середня зарплата склала 4628 грн/міс., найнижчий - у Тернопільській області (2367 грн./міс.).

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua