ЧЕРНІВЦІ

Нацбанк витратить 23 млн на джакузі та вітражі у своєму санаторії

0

Національний банк України заплатить більше 23 млн гривень за встановлення вітражів, джакузі, кондиціонерів та інші додаткові роботи в оздоровчому комплексі «Прикарпаття» в Яремчі

Відповідну угоду Івано-Франківське управління НБУ уклало з ТОВ «Вотекс-спецмонтаж-плюс», повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на дані «Вісника державних закупівель».
НБУ замовив «Вотексу» будівництво санаторію «Прикарпаття» у 2010 році. Тоді вартість підряду становила 30 млн грн. Зараз додаткові роботи закуплені у компанії за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника».

Додаткові роботи передбачають облаштування покрівельної газової котельні спального корпусу № 2 та системи диспетчеризації. Також передбачено проведення додаткових робіт зі встановлення монолітних залізобетонних підпірних стін і зовнішніх сходів об´єкта.

Крім того, додаткові роботи припускають облаштування огорож балконів, терас, поручнів сходових кліток з нержавіючої сталі; обробку шахти панорамного ліфта скляними панелями; виготовлення і монтаж додаткових вітражів у тамбурах центральної сходової клітки, облаштування джакузі, камінів і барбекю; заміну внутрішньої обробки інтер´єрів блоків «А» і «Б»; монтаж основного обладнання та оздоблення чаші басейнів, будову парапетів котельні, будову майданчика для зовнішніх блоків кондиціонерів; додаткові роботи з облаштування інженерних мереж електропостачання, кондиціонування, вентиляції, IP телебачення і структурованої кабельної системи спального корпусу № 2; ремонт зведеної берегоукріплювальної дамби.

Також до складу додаткових робіт входять будівельно-монтажні роботи з облаштування зовнішнього газопроводу високого тиску і внутрішньо майданчикового газопроводу низького тиску, зовнішніх мереж побутової та дощової каналізації, невиконання яких не дозволить експлуатувати цей об´єкт.

Як повідомляли «Коментарі», напередодні Нацбанк уклав угоди на придбання 7 мікроавтобусів, 15 легкових автомобілів «Toyota» та одного броньованого мікроавтобуса на загальну суму 6,75 млн гривень.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua