ЧЕРНІВЦІ

В МЗС України не стали офіційно відповідати на звинувачення Росії

МЗС не бачить доказів у звинуваченні українців у конфлікті з Грузією

0

Міністерство закордонних справ України не вважає за доцільне коментувати заяву представника слідчого комітету Росії Володимира Маркіна про участь українських найманців у грузинсько-російському збройному конфлікті в серпні 2008 року

Про це «Коментарям» заявили в Міністерстві закордонних справ України.

«МЗС України невідомо про наявність будь-якої доказової бази цим твердженням, які дисонують з конструктивним духом українсько-російського стратегічного партнерства», - заявили в МЗС.

У зв´язку з цим, МЗС не вважає за доцільне коментувати заяви чиновника «середньої ланки структури, яка не має жодних повноважень на оприлюднення заяв зовнішньополітичного характеру».

У зовнішньополітичному відомстві також заявили, що, «як і в будь-якому цивілізованій державі в Україні найманство національним законодавством визначено як злочин, і тому особи, які скоїли цей злочин, повинні бути покарані».

Як повідомляли «Коментарі», вчора, 8 серпня, в Слідчому комітеті Росії заявили, що українці під час російсько-грузинської війни 2008 року допомагали Грузії дискредитувати російську армію.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua