ЧЕРНІВЦІ

Течія розносить нечистоти по інших водоймах Луганщини

На Луганщині у річку ллються стоки з колонії туберкульозників

0

Стічні води алчевської колонії, де відбувають покарання хворі на туберкульоз, через діряву трубу потрапили у місцеву річку. Течія тепер розносить їх по інших водоймах Луганщини

Як повідомляє «ТСН», місце протікання за запахом знайшли у лісі мисливці і тепер бояться, а чи не витекли на свободу і сухоти. Оскільки колектор напірний, маленьким струмком нечистоти течуть лише коли не працює помпа. Та щойно її вмикають, у річку ллється цілий водоспад бруду – адже труба тріснула уздовж.

Простежити подальший шлях викидів неважко – річка Довжик впадає у ріку Білу, а та далі – у Сіверський Донець.

Санітарні лікарі запевняють: перше ніж стічні води з колонії потраплять до міських очисних споруд тією мережею, що вийшла з ладу над річкою, їх знезаражують ще на території закладу. Утім, якість знезараження перевірити неможливо, тому медики не можуть сказати напевне, наскільки реальна загроза розповсюдження сухот цим шляхом. «Відсіяти паличку Коха проблематично», - визнає головний санітарний лікар міста Алчевська Володимир Назаренко.

В колонії ж на неприємну тему говорити відмовляються. Міські чиновники пояснюють: доклали чимало зусиль, щоби знайти власника дірявої труби, адже у виправному закладі від неї спочатку відхрестилися. Утім, згодом таки визнали аварійну мережу своєю. Керівник управління ЖКГ міста Алчевська Анатолій Погребняк узявся за ремонт пошкоджених комунікацій. Вже до кінця тижня зіпсовану трубу обіцяють замінити.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua