ЧЕРНІВЦІ

Плівки Мельниченка - не головний доказ у справі Кучми

Генпрокуратура все ще продовжує «копати» під Кучму

0

Генеральна прокуратура продовжує збирати докази причетності екс-президента України Леоніда Кучми до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе

Про це в інтерв´ю газеті «Сегодня» заявив перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін.

«Суд встановив, що справупроти Кучми було порушено без достатніх підстав. Це означає, що у слідчого тепер є можливість доопрацювати матеріали і зібрати цього разу достатньо підстав для порушення нової кримінальної справи проти Кучми», - зазначив Кузьмін.

Відповідаючи на запитання, чи будуть використані як докази в суді «плівки Мельниченка», Кузьмін відповів, що є й інші докази у справі Кучми.

«Слідчий повинен зібрати все те, що вважає доказами, і представити суду. А вже оцінювати, що є доказами, а що ні, буде суд. Якщо суд визнає, що Мельниченко зібрав ці записи з порушенням закону, то не прийме, виключить зі списку доказів ці плівки. Звичайно, на нашу думку, ці записи - важливий доказ, але не головне у справі Кучми. Є й інші», - додав Кузьмін.

Як повідомляли «Коментарі», кримінальну справу стосовно Леоніда Кучми було порушено в березні 2011 року. Екс-президент обвинувачувався в перевищенні влади і службових повноважень, які згодом призвели до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе (ч.3 ст.166 Кримінального кодексу в редакції 1960 р.).

14 грудня 2011 року Печерський райсуд Києва зняв з Кучми звинувачення в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

У січні цього року Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішення Печерського райсуду Києва, яким було скасовано постанову Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти екс-президента Леоніда Кучми за підозрою в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

26 червня Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ також підтвердив законність зняття звинувачень з екс-президента України Леоніда Кучми в причетності до вбивства Гонгадзе.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua