ЧЕРНІВЦІ

ГПУ вичікує закінчення 8 тижнів спокою, щоб звинуватити Тимошенко в причетності до вбивства

Наприкінці вересня Тимошенко звинуватять у співучасті в убивстві Щербаня

0

Після закінчення 8 тижнів спокою, які німецькі лікарі прописали екс-прем´єр-міністру Юлії Тимошенко для успішного завершення лікування, Генеральна прокуратура винесе їй звинувачення в причетності до вбивства нардепа Євгена Щербаня

Про це в інтерв´ю газеті «Сегодня» заявив перший заступник генпрокурора України Ренат Кузьмін.

Він укотре повторив, що у Генпрокуратури достатньо підстав для пред´явлення їй обвинувачення.

Відповідаючи на запитання, коли будуть винесені звинувачення Тимошенко у даній справі, Кузьмін відповів: «Як заявили німецькі лікарі, їй треба відпочити від стресів 8 тижнів (приблизно до другої половини вересня - ред.). Ось ми і чекаємо, коли цей термін закінчиться. Щойно лікарі скажуть, що можна її турбувати, ми з обвинуваченням відразу до неї прийдемо. У нас для цього все готово».

При цьому заступник генпрокурора зазначив, що Павло Лазаренко, який перебуває нині в США і відбуває там термін, визначений американської Фемідою, погодився співпрацювати зі слідством у справі про вбивство Щербаня.

«Генпрокуратура офіційно звернулася до американської влади з проханням сприяти в допиті Лазаренка - крім його особистої згоди (а він її дав і вона свідчить про його намір співпрацювати зі слідством), необхідне і рішення влади. Щойно отримаємо позитивну відповідь, готові виїхати в США і допитати Лазаренка у справі про вбивство Щербаня», - зазначив Кузьмін.

За його словами, крім співучасті в убивстві нардепа Тимошенко буде пред´явлено обвинувачення за фактом заподіяння екс-прем´єр-міністром тілесних ушкоджень співробітнику слідчого ізолятора, який був при виконанні службових обов´язків. «Є й інші справи. Вони теж розслідуються. І можу вас запевнити, що жодна справа у нас не залишиться. Кожна буде завершена у встановлений законом термін і направлена до суду», - підкреслив Кузьмін, додавши, що все одно кінець цієї історії колись настане. «Людина з такими захворюваннями, як у неї, не може лікуватися вічно. Тим більше що у нас є висновок експертів про те, що вона може брати участь в судових процесах. Тому ми почекаємо», - підсумував заступник генпрокурора.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня німецькі лікарі, які лікують Тимошенко, заявили, що колишньому прем´єр-міністрові для забезпечення успішного лікування необхідні 8 тижнів спокою.

Також нагадаємо, на початку липня перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що ГПУ має в своєму розпорядженні прямі свідчення причетності Тимошенко, Лазаренка і Кучми до вбивств.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua