ЧЕРНІВЦІ

Після риби в Криму заборонили гриби

0

В Алушті обмежили продаж грибів, зібраних в природних умовах, та продуктів їх переробки

 Як повідомляє «Крим.Коментарі» з посиланням на «КИА», рішення про це прийнято під час засідання надзвичайної протиепідемічної комісії Алуштинської міської ради 8 серпня.

«Мова йде про гриби, зібрані в лісі, які люди продають на ринку, а також на стихійних ринках, у тому числі обмеження стосується маринованих і солоних грибів, а також кулінарної продукції з них», - пояснила голова комісії, заступник міського голови Алушти Галина Огнєва.

Запровадження заборони продиктовано випадками отруєння людей, в тому числі і дітей, грибами.

Як повідомив головний державний санітарний лікар Алушти Олександр Ракитов, в минулому році таких випадків зареєстровано не було. Отруєння отримали неорганізовані відпочивальники, які збирали гриби в лісах в районі сіл Генеральське та Запрудне, а потім з´їли.

Рішенням надзвичайної протиепідемічної комісії керівникам ДП «Алуштинське лісове господарство» та Кримського природного заповідника доручено встановити інформаційні щити з даними про отруйні гриби і правила збирання грибів. Санітарній станції доручено активізувати роз´яснювальну роботу серед населення в ЗМІ щодо правил збирання грибів, симптомів отруєння ними і важливості медичної допомоги. Крім цього, на ринках міста будуть виділені спеціальні місця для торгівлі грибами і створені консультаційні пункти.

Припиняти факти торгівлі як свіжими, так і консервованими грибами доручено міськвідділу міліції.

Як повідомляли «Коментарі», в зв´язку зі зростанням захворюваності на гострі кишкові інфекції в Керчі запровадили заборону на торгівлю рибою

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua