ЧЕРНІВЦІ

Мазут із затонулого суховантажу накрив єдиний пляж у Миколаєві (ФОТО)

0

Мазут і нафтова пляма після аварії і затоплення суховантажу «Василь Шукшин» в гирлі річки Інгул (Миколаїв) подолало бонові загородження і покрило маслянистою плівкою воду біля єдиного відкритого в місті пляжу «Стрілка»

 За береговою лінією єдиного відкритого для купання міського пляжу можна побачити потемнілий від нафтопродуктів пісок, у воді чітко видно залишки мазуту, повідомляє «Новини N»

Люди, які вирішили відпочити на пляжі, у  воду заходити бояться і загоряють подалі від лінії прибою, вкритою маслянистим піском.

З пішохідного мосту видно, як на  воді розпливлися плями мазуту, яким укрито і берег. Бонове загородження є, але воно лежить не на всю ширину пішохідного моста, і пляма з легкістю за течією йде далі.

Робіт з ліквідації екологічної аварії помічено не було.

«Швидше за все, пляма вже вийшла в акваторію лиману, а це дійсно вже справжня екологічна НП», - зазначають очевидці.

Як повідомляли «Коментарі», в Миколаєві в акваторії річки Інгул, що впадає у Дніпровський Лиман, затонув суховантаж «Василь Шукшин» . У корпус суховантажу почала надходити забортна вода, в результаті в корпусі судна утворилася тріщина, яка призвела до його затоплення. За даними МНС, на поверхні води утворилася плівка залишків нафтопродуктів на площі близько 500 кв. м.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua