ЧЕРНІВЦІ

Опозиційному телеканалу в Одесі погрожують відрубати ефір

0

Опозиційний телеканал «Нова Одеса» хочуть позбавити ефірного часу заради передвиборчих роликів

 Як передає кореспондент «Одеса.Коментарі», про це повідомило керівництво ТРК.

Так, за даними телеканалу, 16 липня 2012 року  в телекомпанію «Нова Одеса» надійшов лист з Одеської обласної державної ТРК з пропозицією надати найкращий ефірний час з 19:00 до 22:00 для трансляції передвиборних матеріалів, підготовлених за рахунок державного бюджету.

«Це 100% прайм-тайму і 50% затребуваного ефірного часу каналу. Лист було оформлено як прохання, проте на нараді керівників регіональних телекомпаній 2 серпня представник Національної ради з телебачення і радіомовлення публічно оголосив представнику телеканалу «Нова Одеса», що вечірній час у каналу все одно заберуть, причому без всяких додаткових умов і компенсацій. На уточнення співробітника «Нової Одеси», хто курує це питання і як це може статися, представник Національної ради відповів, що ситуація на контролі особисто у керівника ради Манжосова Володимира Анатолійовича: «Рішення щодо вашого каналу вже прийнято. Про те, що «Новій Одесі» зупинять мовлення, буде оголошено на найближчому засіданні ради 15 серпня», - сказано в повідомленні журналістів.

Колектив ТРК «Нова Одеса» заявив, що вважає неприйнятною «спробу перетворити незалежний засіб масової інформації в один з агітаційних департаментів Партії регіонів».

«Ми відкрито заявляємо про те, що за жодних обставин не відмовимося від своєї позиції, і як і раніше будемо чесно і об´єктивно висвітлювати події в місті, регіоні та країні», - сказано в повідомленні ТРК.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua