ЧЕРНІВЦІ

В Україні «офісний планктон» згоден, щоб за ним стежили

0

Більшість українців, які працюють в офісі, вважають стеження на робочому місці нормальним явищем

Про це свідчать результати дослідження міжнародного кадрового порталу hh.ua, повідомляє «ТСН».

За даними опитування, лише 30% опитаних можуть з упевненістю сказати, що зараз за ними не стежать, не читають їх листування і не дивляться комп´ютер. Майже половина (43%) упевнені, що стеження на роботі є, а чверть не можуть сказати нічого напевно.

Незважаючи на таку обізнаність, через стеження в офісі кожен третій працівник мав неприємності. Найчастіше вони були пов´язані з тим, що роботодавець «засікав» співробітника на сайтах з пошуку роботи - 31%, заставав за «бесідами з друзями» - 39%, використанням службового інтернету в особистих цілях - 13%, написанням неприємних речей про компанію та про людей, які в ній працюють, в особистому листуванні з друзями - 6%.

У більшості випадків серйозних наслідків не було: звільнитися довелося лише 12% з тих, кого спіймали за неслужбовою діяльністю. В інших випадках роботодавець проводив виховні бесіди (50%), урізав премії (16%) або штрафував (7%), закривав доступ до соцмереж і сайтів з пошуку роботи (7%).

До того ж чверть респондентів точно знають, що начальство переглядає їхні сторінки в соціальних мережах, а кожен третій (34%) хоча і не впевнений, але підозрює, що так і є. При цьому 23% опитаних взагалі нічого не приховують від роботодавця, тому що приховувати нема чого, а 10% тому, що їм взагалі все одно, що думає про них їх наймач.

При цьому тільки 6% готові відстоювати свої права в суді, якщо буде виявлено порушення їх прав на приватне життя, ще 20% подумають над звільненням, 14% спробують вирішити ситуацію «миром». Але більшість респондентів (60%) вважають таку ситуацію нормальною політикою захисту інтересів. У той же час, тільки 17% сказали про те, що стеження не відчувають, і вона їх не напружує.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua