ЧЕРНІВЦІ

Відтепер за зберігання зброї, боєприпасів чи вибухівки саджатимуть

0

Президент Віктор Янукович підписав закон про запровадження кримінальної відповідальності за виготовлення зброї, боєприпасів або вибухових речовин

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі глави держави.

Так, зазначеним законом внесено зміни до Кримінального кодексу України, за якими злочини, передбачені частиною першою статті 263 Кодексу (носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) належать до тяжких злочинів, а також встановлюється кримінальна відповідальність за незаконне виготовлення, переробку чи ремонт вогнепальної зброї або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв.

Законом також внесено зміни до Кримінально-процесуального кодексу України, якими встановлюється підслідність у таких справах.

Так, незаконне виготовлення, переробка або ремонт вогнепальної зброї, або незаконне виготовлення бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. Якщо ті ж дії вчинені повторно, то передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Покарання за ці дії, вчинені організованою групою, - позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua