ЧЕРНІВЦІ

Англіканська церква продала свою частку в медіаімперії Мердока

0

Причиною стало небажання медіамагната прислухатися до порад церкви щодо того, як правильно вести бізнес

 

Частку Англіканської церкви в News Corp. оцінили в 1,9 млн. фунтів стерлінгів ($3 млн ).

Як повідомляється на сайті церкви, таке рішення спричинене тим, що корпорація не зробила належних уроків зі скандалу з прослуховуванням в британських таблоїдах.

«Англіканська церква вперше висловила своє невдоволення «неетичною і ганебною» поведінкою компанії рік тому, коли The Guardian звинуватила таблоїд Мердока News of the World у прослуховуванні телефону викраденої і пізніше вбитої 13-річної Міллі Даулер. Після року переговорів церква вирішила відмовитися від частки в News Corp, тому що компанія, на її думку, проігнорувала її поради і не стала серйозно займатися поліпшенням структури управління», - пише «Лента.ру».

Англіканська церква почала купувати акції News Corp в 2005 році. Зараз Церква Англії володіє сукупними активами на суму в 8 млрд  фунтів стерлінгів. Як повідомляється на сайті Англіканської церкви, вона не інвестує в компанії, пов´язані з військовою промисловістю, порнографією, азартними іграми, виробництвом алкоголю, тютюну, а також ембріональним клонуванням людини.

Скандал навколо News of the World розгорівся в липні минулого року. Після публікації в The Guardian Руперт Мердок закрив таблоїд. Тоді ж британський уряд почав розслідування у справі видання, яке потім розділилося на три гілки: прослуховування телефонів, злом комп´ютерів та підкуп поліції й посадових осіб. Всього у справі News of the World та іншого таблоїду Мердока The Sun було заарештовано понад 40 осіб, вісьмом з яких, в тому числі двом колишнім головним редакторам News of The World Ребека Брукс і Енді Коулсон, було висунуто офіційні звинувачення.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua