ЧЕРНІВЦІ

«Доступне житло» в столиці скуплять жителі інших регіонів

0

 

За програмою «Доступне житло» квартиру в Києві можуть купувати жителі всіх регіонів України

 

 

Як повідомили «Коментарям» в Партії регіонів, про це заявив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк.

«Житло в столиці можуть купувати  не тільки кияни, але й жителі інших регіонів України. Якщо, скажімо, жителі Сум або Луганська захочуть придбати житло, вони можуть відвідати сайт (Мінрегіону) і вибирати існуючі пропозиції від забудовників, а пізніше вийти на підписання договору», - заявив міністр.

За словами Близнюка, ініціатива Президента за програмою «Доступне житло» не обмежується відшкодуванням державою 13% вартості квартири. «Є пряма програма тривідсоткових кредитів, діє програма 30 на 70, є іпотечні програми. За всіма цими програмами громадяни отримали 996 квартир», - сказав він.

Як повідомляли «Коментарі», з 15 травня в Україні почалася реалізація програми з державного іпотечного кредитування під 3% річних. Після оформлення іпотеки та оплати першого внеску в розмірі до 25% загальної суми кредиту громадянин щомісяця погашає 3%, решту суми повинна виплачувати держава з бюджету, в якому на ці цілі передбачено 1 млрд. грн. Для отримання 3%-ої державної іпотеки потрібно заробляти до 10 000 гривень на місяць або мати сімейний дохід в 30 000 гривень

Станом на 1 червня для участі в програмі зареєструвалися 5000 100 громадян

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua