ЧЕРНІВЦІ

Жеваго вимагає від Бойка $3 млн за тренера

0

Полтавська «Ворскла» вимагає за свого колишнього тренера Миколу Павлова солідну компенсацію від маріупольського «Іллічівця»

 Про це повідомляє «Pressing.net.ua» з посиланням на газету «Команда».

«У вівторок я вперше дізнався про претензії почесного президента клубу Костянтина Жеваго, адже раніше нічого не було відомо. Спеціально після матчу «Іллічівця» у Запоріжжі сів у машину і відправився в Полтаву. І скажу чесно, що був приємно здивований (хоча в глибині душі і сподівався на такий прийом), що всі, кого я зустрів в клубі, були раді мене бачити - так само, як і я їх. Протягом години ми розмовляли з генеральним директором ФК Дмитром Яворським, що показав мені папір, який від імені Костянтина Жеваго відправляли моєму теперішньому президенту Володимиру Бойку. У ньому йдеться, що полтавці пред´являють претензії і вимагають виплати компенсації за мій перехід в «Іллічівець» в розмірі 3 млн доларів. Хоча, наскільки мені відомо, у початковій розмові президентів клубів про гроші мова взагалі не йшла», - розповів Павлов.

«Мабуть, мені доведеться до кінця угоди з «Ворсклою» перебувати на трибунах. Тільки кому від цього буде краще? Якби розмова про викуп контракту стояла на порядку денному до того, як я поїхав домовлятися з маріупольцями, то, напевно, всі сіли б за стіл переговорів і дійшли якогось консенсусу. А так, розходячись, ми потиснули один одному руки. Думаю, мені доведеться сидіти на трибунах три роки, поки у мене не завершиться угода. Хоча гроші, які мені нараховують в «Ворсклі», я отримувати не збираюся. Я хотів і хочу, в чому повністю переконаний, працювати в «Іллічівці». Однак я не збираюся сидіти склавши руки. Буду подавати документи в інстанції, які повинні це питання вирішити, адже є багато свідків мого мирного залишення Полтави», - зазначив фахівець.

Нагадаємо, Микола Павлов підписав трирічний контракт з «Іллічівцем». За даними ЗМІ, тренер буде отримувати в маріупольській команді близько 1 млн доларів на рік.

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua