ЧЕРНІВЦІ

Михайло Папієв використав свою робочу поїздку у районидля агітації за кандидатів від Партії регіонів. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», відповідну інформацію розповсюдила ГО ОПОРА.

За даними громадської організації, 7 серпня у робочій поїздці до Глибоцького та Сторожинецького районів голову Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва супроводжували два кандидати від Партії регіонів: Геннадій Федоряк (Голова ПАТ «Чернівцігаз») – кандидат по округу 203 (Новоселицький, Глибоцький райони, частина Сторожинецького району, частина Садгірського району міста Чернівці); Михайло Бауер (директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації) – кандидат по округу 202 (Путильський, Вижницький, Кіцманський райони, частина Сторожинецького району).

При цьому, як заявляє ОПОРА, протягом усієї поїздки голова ОДА "не цурався прямим текстом агітувати за кандидатів регіоналів, часом, навіть переходячи до погроз та шантажу".

У розповсюджених організацією відеороликах видно, як Папієв, представляючи Федоряка мешканцям села Опришени наголошує: «Буде у Вас дружба і порозуміння: він вирішить свої питання, Ви будете мати газ. Не буде дружби і порозуміння - газу не буде». Потім Михайло Папієв задає питання мешканцям: «А в чому ж має бути Ваша підтримка?» І сам підказує відповідь: «Любов має бути взаємною». А коли з натовпу пролунав вигук «Владу підтримати!», - Михайло Папієв підхопив цю фразу і підсумував: «Буде підтримка - буде все, не буде підтримки - отак воно все й залишиться». І контрольний постріл від Михайла Папієва: «Якщо у Вас не буде взаємної любові, то у мене не буде змісту шукати гроші для Вас і будувати дитячий садочок. А в Геннадія Дмитровича (Федоряка) - шукати гроші і проводити газ».

Представляючи кандидата мешканцям села Станівці губернатор каже: «Я пішов до Києва і сказав, щоб вирішити проблему газу, то потрібно, щоб кандидатом у народні депутати став «газовик». І тоді Ви домовляєтесь: він Вам дасть газ – Ви його підтримали, Ви його не підтримали – він Вам не дав газу. Тобто я поставив Вас у ситуацію, виходу з якої немає». Далі при спілкуванні з населенням Михайло Папієв переходить на російську: «Единственно какое условие осталось? Если Вы в октябре за него не голосуете, Вы с чем остаетесь?.. Хотите газ – любите, не хотите – любите кого-то другого». На останок Михайло Папієв поділився інформацією про «ще одного свого товариша Борисова Юрія Сергійовича» і його вклад в газифікацію Чернівецької області.

При цьому Михайло Папієв агітує проти суперників, і навіть однопартійців. Зокрема, розповідаючи про "регіонала" Івана Семенюка, який мав намір висуватися від партії на округ, чиновник зазначив: «У нього вертикалі нема. У Геннадія Дмитровича є оця газова вертикаль: Бойко-міністр – далі НАК «Нафтогаз України» – далі «Укргазвидобування» – далі Дмитро Васильович Фірташ – далі «Чернівцігаз» – все!». Окрім Федоряка, активно агітує Папієв і за Бауера, що також відображено на відео, яке можна переглянути на сайті ОПОРИ oporaua.org/

   


Оцінюючи дії голови ОДА, ОПОРА нагадує, що у чинному Законі «Про вибори народних депутатів України» (ст. 68 і 74) накладено обмеження на здійснення передвиборної агітації органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, правоохоронними органами і судами. Наведені вище приклади поведінки та висловлювань голови Чернівецької ОДА Михайла Папієва дають привід класифікувати їх як прояв зловживання адміністративним ресурсом, а отже, порушення демократичних процедур проведення виборів.

З огляду на це, ОПОРА "наполегливо закликає політиків та партії і, перш за все, Михайла Папієва, відмовитися від подібної практики використання адміністративного ресурсу як елементу власних виборчих стратегій".

Фото з сайту ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua