ЧЕРНІВЦІ

Спека змусила залізничників подбати про людей

Через спеку на кримські залізничні вокзали звозять воду, лікарів і ліки

0

 

Щоб відвідувачі залізничних вокзалів Дніпропетровської, Запорізької областей та Криму не постраждали від спекотної погоди, придніпровська магістраль зробила запаси питної води на кожному вокзалі

 

Про це повідомляє прес-центр ДП «Придніпровська залізниця», передає сайт «Крим.Коментарі».

Кожен вокзал забезпечений необхідною кількістю питної (свіжої і кип´яченої) води, яку можна попросити у чергового по вокзалу або в медичних пунктах. Працівників останніх перевели на посилений режим роботи і збільшили кількість лікарів. Медичні пункти на вокзалах працюють цілодобово, єдиний температурний режим тут забезпечують кондиціонери або потужні вентилятори.

У відомстві зазначили, що кожен медик має при собі аптечку, яку поряд зі звичайним набором ліків укомплектували препаратами для людей із серцево-судинними та неврологічними захворюваннями, а також для тих, хто отримав тепловий удар.

Зараз на Придніпровській магістралі діють 6 цілодобових медичних пунктів на залізничних вокзалах Дніпропетровськ-Головний, Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя, Сімферополь, Джанкой і Мелітополь, де постійно чергують більше 20 медиків.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua