ЧЕРНІВЦІ

Футбольні матчі спустошують донецькі вулиці

ДАІ радить об´їжджати «Донбас Арену» десятою дорогою

0

Для забезпечення безпеки дорожнього руху, а також для запобігання транспортних заторів під час проведення 8 серпня 2012 року футбольного матчу «Шахтар» (Донецьк) - «Спартак» (Москва) Державтоінспекція Донецька рекомендує всім власникам транспортних засобів заздалегідь скоректувати свій маршрут руху в об´їзд центральної частини міста та вулично-дорожньої мережі, прилеглої до стадіону «Донбас-Арена»

Державтоінспекція нагадує, що за годину до початку матчу рух автомобілів по всьому транспортному периметру, що примикає до стадіону, буде частково обмежено, повідомили в прес-службі ДАІ Донецька.

У зв´язку з тим, що на час футбольного матчу на проїжджій частині, прилеглій до стадіону, паркується велика кількість автобусів, що прибувають з уболівальниками, водіям транспортних засобів необхідно вибирати швидкість руху з урахуванням значного зменшення пропускної здатності дороги, дотримуватися дистанції і бічного інтервалу.

Забезпечте мінімальну швидкість на пішохідних переходах, а також на шляху проходження уболівальників. Нагадуємо, що на футбольний матч прибуде велика кількість неповнолітніх. Спробуйте не допускати емоційного управління автомобілем і уникати конфліктних ситуацій. Не порушуючи Правил дорожнього руху, ви гарантовано забезпечите свою безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху. Своєчасно реагуйте на спеціальні звукові, світлові сигнали патрульних автомобілів і жести регулювальників! Будьте уважні в дорозі, забезпечте безперешкодний проїзд колон автобусів з уболівальниками, що прибувають на стадіон «Донбас Арена» не тільки з Донецької області, а й інших регіонів України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua