ЧЕРНІВЦІ

Азаров закупив «швидкі» як за Тимошенко

Азаров купив «швидкі», за які на Тимошенко завели справу

0

 

Міністерство охорони здоров´я України отримало близько 300 спеціальних автомобілів з них 216 автомобілів класу «В»

 

Про це, як передає кореспондент «Коментарів», повідомив прем´єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи сьогодні засідання уряду.

Азаров зазначив, що за бюджетною програмою «Розвиток екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» Міністерство охорони здоров´я «одержало безпрецедентну за всі роки незалежності кількість - близько 300 спеціальних автомобілів».

За словами Азарова, з них - 26 автомобілів для екстреної швидкої медичної допомоги типу «В» і 70 реанімаційних автомобілів типу «С».

«Дуже важливо, щоб «швидкі» без затримок прибували на місце призначення і почали працювати. Тут в буквальному розумінні час коштує врятованих життів», - підкреслив прем´єр-міністр.

Як повідомляли «Коментарі», 14 вересня 2009 року між державним підприємством «Укрмедпостач» і компанією Vamed Engineerin (Австрія) був підписаний договір про постачання автомобілів Opel Combo за кошти кредиту, взятого під держгарантії, які в подальшому Кабмін Тимошенко передавав як автомобілі «швидкої» допомоги для експлуатації в сільській місцевості.

Пізніше Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 3 ст. 365 КК (перевищення влади та службових повноважень) України за фактом закупівлі 1 тис. автомобілів в кредит під державні гарантії, надані урядом Тимошенко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua