ЧЕРНІВЦІ

На Закарпатті губернатор дав 500 тис. на ремонт доріг в рідному селі

0

Губернатор Закарпатської області Олександр Ледида направив в своє рідне село більшу частину бюджетних коштів, виділених на ремонт доріг

Зокрема гроші направлялися на облаштування вулиць в селі Барвінок, звідки родом губернатор, і прилеглих до нього селах Баранинці та Підгорби, повідомляє «Закарпаття-онлайн».

Зокрема, на капітальний ремонт вулиці Тихої в селі Барвінок було виділено 275,245 тисяч гривень, для вулиці Польової - 50 тисяч. Поточний ремонт вулиці Високої обійшовся в 40,117 тис. грн. На благоустрій вулиці Гагаріна витратили ще 58,803 тисяч. Капремонт вулиці Підвіноградної в Підгорбах «з´їв» рівно 100 тисяч.

Таким чином, на облаштування «близьких» до губернатора доріг пішло 524,165 тисяч гривень. У той же час, на ремонт вулиці Дружби в Минаї було виділено 20 тисяч, на вулицю Волошина в тому ж селі - 100 тисяч. При цьому віддалені села грошей не отримали зовсім.

Нагадаємо, раніше Ледида заявляв, що кошти на ремонт доріг будуть «розподілені пропорційно між Ужгородом, Мукачевим, районами, сільськими та селищними радами».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua