ЧЕРНІВЦІ

Пшонку нацькували на фінансові «махінації» Табачника

0

До Генерального прокурора України звернулися з проханням вивчити інформацію щодо функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі віце-спікера Верховної Ради Миколи Томенка, який і звернувся в ГПУ, незважаючи на те, що база розроблена на безкоштовній платформі, згідно з листом Міносвіти «Про вартість послуг з організації та підтримки доступу до Єдиної державної електронної бази з питань освіти», з кожного вишу стягується одноразова плата за доступ до ресурсу і щоквартальна плата з розрахунку 0,36 грн за одного студента.

«Так, у 2012 році вартість разової послуги з підключення вищого навчального закладу в Єдину базу, за якою забезпечується доступ одного робочого місця до Єдиної бази, становить 744 грн. За необхідності у додаткових робочих місцях доступу до Єдиної бази, відповідне підключення здійснюється за 477,12 грн за кожне додаткове робоче місце. Крім того, виш має можливість підключити свою систему доступу до Єдиної бази за 9 297,12 грн за умови, що використання такої системи погоджено з розпорядником», - підкреслив Томенко.

«Якщо в ЄДБО підключилися 1078 вищих навчальних закладів - загалом вони віддали 10 млн гривень. Кошти за послуги навчальні заклади сплачують на поточний рахунок ДП «ІнфоРесурс», засновником якого є Міносвіти. Експерти вказують на те, що дане підприємство є правонаступником Держцентру прикладних інформаційних технологій, керівництво якого часто пов´язують із сучасним Міністром освіти», - додав віце-спікер.

«ГПУ повинна досліджувати законність обов´язкового платного підключення вишів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та напрями використання отриманих Міносвіти коштів», - підсумував Томенко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua