ЧЕРНІВЦІ

Уряд взявся за план безпеки на дорогах

Кабмін замислився про дорожню безпеку на 8 років уперед

0

Кабінет міністрів доручив профільним міністерствам створити національний план дій щодо забезпечення дорожньої безпеки до 2020 ро

Як передає кореспондент «Коментарів», про це прем´єр-міністр Микола Азаров заявив на засіданні уряду.

«Доручаю Міністерству внутрішніх справ, Міністерству інфраструктури, Міністерству юстиції, Державній інспекції з безпеки та регіональним адміністраціям розпочати розробку національного плану дій для забезпечення безпеки дорожнього руху до 2020 року», - сказав Азаров.

За його словами, необхідність розробки національного плану дій обумовлена ​​тим, що Організація Об´єднаних Націй оголосила 2011-2020 роки десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху. Таким чином, національний план щодо термінів і цільових критеріїв повинен відповідати плану ООН.

Він зазначив, що в суспільстві має сформуватися неприйняття до порушень правил дорожнього руху. І до порушень прав учасників руху з боку правоохоронців також.

Також Азаров нагадав, що на засіданні уряду буде розглянута Концепція державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року.

Як повідомляли «Коментарі», уряд ініціює створення закладів «медицини катастроф» на трасах - для надання першої медичної допомоги постраждалим у ДТП.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua