ЧЕРНІВЦІ

У Чернівцях проти Федорука розкидали листівки (ФОТО)

0

На території Калинівського ринку в місті Чернівці невідомі розповсюджували компрометуючі листівки проти кандидата у депутати до Верховної ради, екс-мера Миколи Федорука. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться в інформації, розповсюдженій ГО ОПОРА.
На листівках Микола Федорук та екс-директор ринку Іван Ринжук, який зараз перебуває під слідством, зображені поряд, як два кандидати від Об`єднаної опозиції, але на різних виборчих округах. Листівки були оформлені в стилістиці агітаційних матеріалів Об`єднаної опозиції, містили логотип та слоган «Ми об`єднались заради України», але не містили жодної інформації щодо тиражу та замовника.

Таке оформлення та неправдивий зміст листівки суперечить вимогам Закону «Про вибори народних депутатів України» щодо оформлення агітаційних матеріалів. Іншими словами проти кандидата Миколи Федорука застосували прийом «чорного піару», - вважають в ОПОРІ."Мета розповсюдження цих матеріалів – провести паралелі між кандидатом Миколою Федоруком та арештованим Іваном Ринжуком" - так прокоментував факт «чорного піару» голова Чернівецької обласної організації ВО «Батьківщина», один із керівників виборчої кампанії Об`єднаної опозиції «ВО Батьківщина» в Чернівецькій області Іван Мунтян.

Враховуючи той факт, що листівки оформлені із порушенням ряду статей з розділу IX «Передвиборна агітація» Закону України «Про вибори народних депутатів України» Громадянська Мережа ОПОРА звертатиметься до правоохоронних органів краю з вимогою припинити протиправні дії та притягнути до відповідальності порушників Закону.

За тиждень це вжа другий факт "чотного піару", застосованого проти Федорука, зафіксований ОПОРОЮ. Як пише сайт Букньюз, цитуючи одного з активістів ГО Юрія Хорунжого, проти цього кандидата працюватиме спеціальний "експерт".
"Стало відомо, що до команди Михайлішина приїхав "експерт" зі столиці, котрий буде "мочити" Федорука за колишні роботу в СБУ, партійну діяльність в СРСР та ще багато чого)", - написав Хорунжий на своїй стіні у Фейсбук.

Фото ГО ОПОРА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua