ЧЕРНІВЦІ

Водіїв змусять глушити машини в заторах Лондона

0

 

Влада Лондона закликає всіх автомобілістів глушити мотори своїх транспортних засобів при попаданні у велику пробку. Непослух може обернутися солідним штрафом у $125

 

Про новий спосіб зниження викидів СО2, що викликає парниковий ефект, в атмосферу повідомляє «Infox.ru».

За даними видання, в одному тільки центрі Лондона це допоможе знизити викиди вуглекислого газу на 100 млн кілограмів на рік.

Як відзначає видання, мер Лондона Борис Джонсон також підтримав ініціативу накладення штрафів на тих, хто забуває заглушити двигун своєї машини і даремно забруднює повітря.

Однак, як стало відомо, штрафи введені не в усіх районах міста і на сьогоднішній день не встановлено точний відрізок часу, протягом якого водій повинен заглушити машину раніше, ніж отримає штраф.

Як пише видання, в якійсь мірі автовласникам Лондона допоможуть уникнути штрафів за забруднення повітря нові автомобілі з вбудованою системою пуску/зупинки двигуна. Зараз вона присутня практично в усіх нових моделях, однак власникам старих авто, яких у Лондоні, та й у світі переважна більшість, доведеться глушити двигун самостійно.

Відзначимо, такі жорсткі заходи щодо водіїв застосовуються не просто так - в 2011 році Лондон був визнаний містом з найбільш завантаженими дорогами. Отже, викиди шкідливих речовин в атмосферу тут перевищують усі допустимі межі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua