ЧЕРНІВЦІ

Педагоги, які зібрали з учнів ПТУ 1,5 млн грн данини, йдуть під суд

0

До суду направлено кримінальну справу стосовно групи педагогів, які працювали в ПТУ. Їм пред´явлено звинувачення за шістьма статтями Кримінального кодексу

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі МВС, до складу групи входили директор ПТУ, його заступник і старший майстер.

За інформацією правоохоронців, на початку навчального року директор проводив загальні збори батьків учнів, де зобов´язував їх здавати кожного семестру матеріальну допомогу ПТУ під виглядом нібито благодійних внесків.

Випускників ПТУ педагоги зобов´язали вносити кошти на проходження кваліфікаційних робіт. Сума, яку повинен був здавати кожен учень, встановлювалася особисто директором залежно від профілю навчальної групи. Таким чином протягом двох років зловмисники отримали з учнів понад 1,4 мільйона гривень.

Крім того, підлітків, які виявили бажання перевестися на індивідуальну форму навчання, педагоги зобов´язували відмовлятися від стипендій і писати відповідні заяви на ім´я директора училища. Водночас, бухгалтерія продовжувала нараховувати їм кошти, які вже потрапляли в руки директора школи та його спільників. Від таких студентів чиновники отримали майже 180 тис. грн.

Також директор і його спільники брали з учнів гроші за отримання дозволу на перескладання іспитів і використовували учнів як безкоштовну робочу силу.

Силами студентів було відремонтовано медичні кабінети Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги та поліклініки, міського стадіону, а ще - чиїсь гаражі, будинки та інші об´єкти.

Зловмисникам висунуто звинувачення в перевищенні влади і службових повноважень; отриманні хабара; відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом; привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, експлуатації дітей та службовому підробленні.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua