ЧЕРНІВЦІ

Селяни Сумщини ганяються з вилами за чупакаброю

0

У селі Олександрівка (Сумська обл.) місцеві жителі вирішили, що чупакабра висмоктує мозок у їхніх домашніх птахів

Селяни впевнені: тварина, яка до них занадилися, - не пес і не лисиця, передає «ТСН».

Одна з мешканок села Ольга Саєнко запевняє, що зустріла звіра на своєму подвір´ї: «Бачу, йде там, таке облізле, худе, ось такої довжини, таке точно, як моя рука. Це руде і лисе, а хвостяра ще більше. Морда така довга, ще й борідка, вуха сторчма».

Пенсіонерка не сумнівається, що це була саме чупакабра, адже за все життя такого кошмару жінка не бачила, того істоти навіть собака злякалася.

Спочатку жінка вирішила, що їй з переляку здалося. Але істота до них вже тричі навідувалося, воду з півгодини пила, тому разом із чоловіком добре її роздивилися, потім вилами налякали.

«У неї ноги - ось так вона ходить як кролик ... у неїо ноги задні довші, ніж передні ... Так на цих вона стрибає або метр, або може два вперед», - запевняє жінка.

Таку ж за описами тварину бачили в трьох садибах на околиці села. У сусідів Тетяни Литвинової тварина чотири курки задушила. На місці злочину люди побачили і саму чупакабру.

«Сидить на сіннику і дивиться на мене, він скоріше вила і давай бігти за нею, гнатися, цеглини кидати, а вона по городах і побігла», - розповіла Тетяна.

Нагадаємо, раніше про загадкову тварину розповідали жителі Івано-Франківської області. За їхніми словами, чупакабра вбила 20 нутрій і 26 курей

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua