ЧЕРНІВЦІ

Золоті злитки перевозили у поліетиленовому мішку

Німець намагався вивезти з України 1 кг золотих злитків

0

У пункті пропуску через державний кордон України митного поста «Рава-Руська» виявлено велику кількість золотих банківських злитків

Як передає «Львівський портал» з посиланням на Львівську митницю, у зону митного контролю на смугу руху «зелений коридор» в напрямі виїзду з України заїхав легковий автомобіль під керуванням громадянина Німеччини. Тим самим він засвідчив, що немає товарів обов’язкових до декларування.

Під час візуального огляду автомобіля  у митників виникла підозра про можливе порушення митних правил, тому автомобіль було скеровано в бокс поглибленого огляду транспортних засобів.

Під час поглибленого огляду автомобіля  в багажному відділенні, у ніші для зберігання запасного колеса, під декоративною обшивкою митники знайшли поліетиленовий мішок, в якому були  золоті злитки та ланцюжок з металу жовтого кольору з  металічним кулоном білого кольору.  Згодом у сумці, яка теж була в багажнику під особистими речами  також було виявлено золоті  злитки.

Загалом було 52 злитки вагою 5, 50, та 100 г 999,9 проби. На всіх  злитках є клеймо банку, де вказано їх вагу та пробу. Загалом вилучено понад один кілограм золотих злитків орієнтовна вартість яких  – понад 500 тис. грн.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ст.. 471 та 483 Митного кодексу України. Точна вартість буде встановлена додатково.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua