ЧЕРНІВЦІ

«Динамо» вирвало перемогу у «Фейєноорда»

0

Гол Брауна Ідейє на останній хвилині матчу 3-го раунду відбору Ліги чемпіонів приніс «Динамо» перемогу над «Фейєноордом»

Кияни з перших хвилин почали гру другим номером. Команди створили достатню кількість гольових моментів, але до перерви рахунок не відкрили. Багато в чому завдяки прекрасній грі Максима Коваля.

У другому таймі футболісти «Фейєноорда» продовжили шукати шанси біля воріт гостей, динамівці тримали оборону і виглядали гідно в контратаках. А перед самим фінальним свистком Браун Ідейє з подачі Дениса Гармаша приніс перемогу команді Юрія Сьоміна.

Таким чином, за підсумками двоматчевого протистояння і перемоги із загальним рахунком 3:1 кияни виступлять в плей-оф Ліги чемпіонів.

«Фейєноорд» - «Динамо» - 0:1

Гол: Ідейє, 90+3

«Фейєноорд»: Мюльдер, Янмаат (Вормер, 77), де Врей, Мартінс Інді, Нелом, Леердам, Іммерс, Фернандес (Кабрал, 67), Класі, Схакен, Сіссе

«Динамо»: Коваль, Данило Сілва, Бетао, Михалик, Попов, Вукоєвич, Велозу, Ярмоленко, Нінкович, Гусєв (Мілевський, 81), Ідейє

Попередження: Інді, Леердам, Сіссе, Класі - Вукоєвич, Коваль, Нінкович