ЧЕРНІВЦІ

Президент пропонує прийняти програму розвитку української мови

0

Державна програма розвитку української мови має сприяти поліпшенню реалізації державної мовної політики

Таке переконання висловив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з представниками наукової та творчої інтелігенції, яка відбулася у Криму, повідомили «Коментарям» у прес-службі глави держави.

«Прийшов час, коли ми повинні прийняти програму розвитку української мови - вона зніме багато питань, які сьогодні існують у суспільстві», - наголосив Глава держави.

Він висловив переконання, що Програма має охоплювати широкий спектр питань щодо реалізації мовної політики в Україні та систематично оновлюватися. «Ми повинні подивитися, що найближчими роками можемо зробити і запропонувати країні», - сказав Віктор Янукович.

На переконання Президента, нова Програма розвитку української мови має бути гармонізована з новим законодавством про засади державної мовної політики. Це, за словами Януковича, дозволить забезпечити її належне фінансування та якісну реалізацію.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні Президент України Віктор Янукович з зустрівся з представниками наукової та творчої інтелігенції. За результатами зустрічі,  Янукович прийняв рішення відправити закон «Про засади державної мовної політики» на доопрацювання

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua