ЧЕРНІВЦІ

У гривні з’явився свій профіль в Twitter

Гривню відправили у Twitter

0

 

У соціальній мережі Twitter з´явився профіль користувача під ніком «Гривня» @hryvnya, який пише від імені української валюти

 

Перший запис з´явився вранці та був виконаний українською мовою. У записі користувач @hryvnya писала, що їй вже виповнилося 16 років і їй дозволили завести блог. Наразі у користувача є вже 7 записів.

Варто зазначити, що в Twitter є ще один акаунт «Гривня» @hryvna, у якого в профілі написано: «Це я, багатостраждальна українська валюта. Будемо знайомі!», а в даних є посилання на сайт Національного банку України. Тут же поки що немає жодної публікації.

Як повідомляли «Коментарі», в середині червня Національний банк України почав промокампанію української валюти, розсилаючи банкам журнал «Вісник Національного банку України» з CD-диском, на якому розміщувалася пісня про гривню. У пісні гривня називається донькою України, яка прославить країну, але для цього потрібно «трохи почекати». У приспіві наголошується, що «натруджена» нацвалюта дарує добробут і надію, а також висловлюється надія на те, що гривня «проллється на Україну життєдайним цілющим дощем золотим».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua