ЧЕРНІВЦІ

Колектив Києво-Печерського заповідника ополчився проти директора

0

 

Колектив Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника звертається з відкритим листом до громадськості, ЗМІ та керівництва Міністерства культури України з метою об’єктивного інформування ситуації, що склалася навколо Заповідника

 

Як повідомили «Коментарям» представники заповідника, «насправді директор Заповідника  Вікторія Ліснича намагається привернути увагу до конкретної персони і видати ситуацію, як конфлікт двох осіб, у той час, як насправді колектив Заповідника виступає проти її управлінських методів. Остання використовує медійний образ Влади Прокаєвої заради прикриття власного кадрового свавілля, яке має місце з самого початку перебування її на посаді Генерального директора заповідника».

У листі також йдеться, що на сьогоднішній день із Києво-Печерського заповідника звільнено 20 фахових працівників, які працювали тут багато років, звинувачуючи Лісничу у непрофесіоналізмі на займаній посаді. Серед них – 4 заступники, 2 керівника служб та спеціалісти. Усі без винятку звільнені. «Ми підтверджуємо її неадекватне поводження з працівниками, нехтування елементарною діловою етикою та не зважання на потреби колективу: ненормативна лексика на адресу працівників та керівництва Міністерства культури, надумані звинувачення, надто підвищений тон спілкування, морально-психологічний тиск, шантаж та інтриги є нормою для цього керівника», - наголошують підписанти.

Зокрема, Лісничу також звинувачують у незаконному звільненні 20 фахових працівників, які працювали у Заповіднику багато років. Серед них – 4 заступники, 2 керівника служб та спеціалісти.

Під зверненням підписалися 65 членів трудового колективу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповіднику.

Як повідомляли «Коментарі», заступник гендиректора Києво-Печерського заповідника і екс-модель Влада Прокаєва була зі скандалом звільнена з займаної посади на минулому тижні. При цьому добровільно йти Прокаєва не хотіла, мотивуючи відмову тим, що заплатила за «тепле місце» $ 50 тис. У свою чергу, генеральний директор Заповідника Вікторія Ліснича вимагатиме від Прокаєвої вибачень через суд.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua