ЧЕРНІВЦІ

Президент поки не буде підписувати закон про мови. Його до вересня повинні доопрацювати

Президент відправить «мовний» закон на доопрацювання

0

 

Президент України Віктор Янукович запевнив представників української інтелігенції, що відправить скандальний «мовний» закон на доопрацювання

 

Про це «Коментарям» повідомив один з учасників групи інтелігенції поет Павло Мовчан після зустрічі з главою держави в Криму.

«Зустріч з Президентом пройшла продуктивно, він висловив низку зауважень до «мовною закону» і запевнив, що закон буде відправлений на доопрацювання», - повідомив Мовчан.

Також він сказав, що Янукович має намір створити робочу групу з доопрацювання законопроекту, яка займеться скандальним законом у вересні.

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня Верховна Рада прийняла законопроект «Про засади державної мовної політики» в цілому. За ухвалення даного документа проголосували 248 народних депутатів.

На знак протесту проти мовного закону група опозиційних депутатів розташувалася біля стін «Українського дому» і оголосила голодовку.

Пізніше Президент України Віктор Янукович заявив, що прийме рішення про підписання закону «Про основи мовної політики» № 9073, який був прийнятий парламентом 3 липня, тільки після того, як буде проведена відповідна експертиза документа.

31 липня Голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон «Про основи державної мовної політики». Документ був направлений на підпис Президенту.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua