ЧЕРНІВЦІ

Туреччина заборонила продаж українцям нерухомості біля Чорного моря

Туреччина заборонила продаж маєтків українцям

0

Анкара ввела заборону на продаж будь-якої нерухомості українцям і росіянам на Чорноморському узбережжі країни

Як повідомив EUROMAG Антон Паригін, менеджер проекту, присвяченого нерухомості в Туреччині, у липні кабінет міністрів Туреччини затвердив нові списки країн, громадянам яких можна купувати нерухомість на території країни. Так, наприклад, росіянам та українцям тепер дозволено купувати в Туреччині незабудовані земельні ділянки, в тому числі і сільськогосподарського призначення. Але з іншого боку росіяни та українці втратили можливість купувати будь-яку нерухомість на Чорноморському узбережжі Туреччини.

Чому було введено цю заборону - експерти пояснити не змогли. До Чорного моря виходять такі провінції як Трабзон, Орду, Самсун і т.п. «Очевидно, заборона буде стосуватися не всіх провінцій цілком, а тільки тих адміністративних одиниць, які розташовані безпосередньо на березі моря. Швидше за все, це пов´язано з питаннями державної безпеки. Як відомо, ці райони Туреччини є прикордонними з Росією та Україною», - пояснив Антон Паригін.

При цьому він не вважає, що заборона на купівлю житла на Чорноморському узбережжі Туреччини якось вплине на інтерес росіян до Туреччини. «Попит наших співвітчизників на нерухомість у цих провінціях мінімальний. Загальне число росіян, які володіють нерухомістю на Чорноморському узбережжі Туреччини, не перевищує 10 осіб. Громадяни Росії та України як і раніше можуть придбати нерухомість в будь-якому іншому регіоні Туреччини, в тому числі на узбережжі Середземного та Егейського моря, а також у Стамбулі. Саме нерухомість на цих берегах цікавить 99% покупців з Росії і країн СНД», - запевнив він.
Що ж стосується необхідності отримувати дозвіл на угоду від МВС Туреччини, то, на думку експерта, ця процедура стане простою формальністю.

Збільшення числа потенційних покупців з числа країн, яким раніше в деяких випадках було заборонено купувати житло в Туреччині, може позначитися на цінах. Правда, не сильно.

«Плавне зростання цін у Туреччині відбувається вже кілька років. Безумовно, допуск на ринок громадян країн Близького Сходу, Казахстану та Азербайджану вивільнить певний обсяг відкладеного попиту, що накопичився. За моїми оцінками це 10-15 000 об´єктів нерухомості. Але для країни з 70-мільйонним населенням це дуже маленький обсяг, щоб серйозно вплинути на ціни. Можливо, цього року зростання цін складе не 10%, як минулого, а 15%. Але не більше того», - вважає Антон Паригін.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua