ЧЕРНІВЦІ

Боржники не мають права довше місяця жити без прописки

Українських боржників зобов´язали прописатися

0

В Україні набув чинності закон, який істотно змінив правила реєстрації громадян за місцем їх проживання

Закон «Про внесення змін до деяких законів щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні» був опублікований в газеті «Голос України», пишуть «Экономические известия».

Відповідно до закону, реєструвати громадян будуть не тільки у квартирі або в будинку, але також в інтернатах, будинках пристарілих, і навіть у військовій частині.

Крім того, тепер зобов´язані зареєструвати місце свого перебування особи, які перебувають більше 1 місяця за межами місця реєстрації, і мають невиконані майнові зобов´язання, накладені в адміністративному порядку або згідно з судовим рішенням. Те ж стосується всіх, хто призивається на строкову військову службу і не має відстрочки, або бере участь в судовому процесі.

Новий закон визначив перелік документів, до яких вносяться відомості про місце проживання і місце перебування особи: паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення на постійне проживання, посвідка на проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні.

Закон встановлює, що громадянин України, іноземець або особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживає в Україні, зобов´язаний протягом 10 днів після прибуття на нове місце проживання зареєструвати місце проживання.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна Рада проголосувала за даний закон 17 червня цього року, однак Президент Віктор Янукович наклав на нього вето і запропонував прибрати з документа норми про реєстрацію новонароджених протягом місяця, ряд обмежень для біженців, а також норми про реєстраційний облік в електронній формі та/або у формі картотек.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua