ЧЕРНІВЦІ

Головний комуніст переконаний, що вибори пройдуть в розріз з законом

0

Нинішній закон про вибори не буде діяти, як і будь-яке інше виборче законодавство

Про це в ефірі Чернігівського обласного телебачення заявив лідер КПУ Петро Симоненко, повідомили «Коментарям» в прес-службі КПУ.

Він нагадав, що фракція КПУ виступала за пропорційну систему виборів, але враховуючи ситуацію, комуністи підтримали в парламенті чинний законопроект.

При цьому він додав, що сьогодні варто говорити не тільки про закон, а й про те, як і хто буде його виконувати. «Немає різниці, яким буде закон. Який би він не був, олігархи ніколи не будуть його виконувати», - підкреслив Симоненко.

У зв´язку з цим лідер КПУ переконаний, що ідеальних законів про вибори за сформованої політичної системи не буде.

Більш того, Симоненко вважає, що на парламентських виборах тільки посиляться фальсифікації, махінації та інші виборчі технології.

«Кожні вибори супроводжуються обіцянками і розповідями про чесне голосування, але з кожними виборами ми бачимо, як проходить все більше і більше фальсифікацій, і ці вибори не виняток», - підкреслив він.

Підсумовуючи, Симоненко додав, що варто говорити і про умови, в яких проходять вибори.

Він пояснив, що для виборця мають бути створені такі умови, коли на його волевиявлення ніхто не тисне, йому ніхто не загрожує звільненням з роботи і не купує за копійки.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua