ЧЕРНІВЦІ

В суді у справі Оксани Макар розворушили її минуле в інтернаті

0

Жертва миколаївських ґвалтівників Оксана Макар навчалася в інтернаті, де виховуються діти з легкою розумовою відсталістю

Про це під час судового засідання повідомила заступник директор інтернату, де з 2003 року навчалася Макар, повідомляє «Миколаївська обласна інтернет-газета».

За словами свідка, дівчина навчалася середньо, зате брала участь в художній самодіяльності. За період свого перебування в інтернаті вона двічі тікала, але її відразу ж повертали назад.

На запитання адвоката матері дівчини Миколи Катеринчука, чи розповідала Оксана заступникові директора про те, що її ґвалтували. Свідок підтвердила цей факт, додавши, що це сталося, коли Оксані було 10-11 років. При цьому заступник директора інтернату зазначила, що про зґвалтування їй казала сама Оксана, але дівчинка могла і перебільшити.

У свою чергу інший свідок - директор інтернату згадала в суді прізвище та ім´я чоловіка, який нібито зґвалтував Оксану, коли їй було 10-11 років. Ним виявився якийсь Береславський. Директор зазначила, що вона намагалася розмовляти з матір´ю дівчинки Тетяною Суровицькою про цей випадок, мати Макар сказала, що директор безпідставно звинувачує Береславського - чоловік просто надавав матеріальну підтримку дівчинці.

Після цієї розмови конфлікт був вичерпаний, а пізніше Суровицька разом із Береславским з´являлася в інтернаті. При цьому, за словами директора, Оксана називала Береславського «татом».

Також на суді було сказано, що співробітники інтернату викривали Макар у крадіжці. Крім того, в характеристиці згадали, що дівчинка відчувала «нездоровий інтерес до протилежної статі».

Як повідомляли «Коментарі», в ніч з 9 на 10 березня Євген Краснощок, Артем Погосян і Максим Присяжнюк зґвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім, щоб приховати сліди злочину, спробували її спалити живцем на покинутій будові. Попри всі зусилля медиків, 29 березня дівчина померла.

Відповідно до судово-медичної експертизи, у момент вчинення злочину і в даний час усі підсудні перебувають у здоровому глузді.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua