ЧЕРНІВЦІ

Азаров зажене Україну в борг Китаю

0

Прем´єр-міністр Микола Азаров запропонував керівництву «Державного банку розвитку Китаю» розглянути можливість відкриття свого представництва в Україні

Про це він заявив сьогодні під час зустрічі із заступником голови правління «Державного банку розвитку Китаю» Лі Цзіпінем, повідомили «Коментарям» у прес-службі уряду.

«В Україні зараз працюють представництва практично всіх великих світових банків. Без цього неможливо реалізувати великі проекти. Тому, якщо ми з вами говоримо про довгострокову співпрацю, то продумайте питання відкриття у нас свого представництва», - сказав Азаров.

Він додав, що кредитна лінія держбанку КНР сумарно перевищує річні кредитні портфелі Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

«Один ваш кредитний договір приблизно дорівнює всім кредитним портфелям цих банків», - зазначив прем´єр-міністр.

Лі Цзіпінь, в свою чергу, зазначив, що поставить перед керівництвом банку питання про відкриття представництва в Україні, але для цього необхідно отримати згоду дозвільного органу Китаю.

Як повідомляли «Коментарі», держбанк Китаю готовий надати Україні кредит у розмірі $3,656 млрд для реалізації проекту із заміщення російського газу українським вугіллям.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua