ЧЕРНІВЦІ

Від Пшонки чекають пояснень, куди відвезуть недоліковану Тимошенко

0

«Батьківщина» вимагає від Генпрокурора України Віктора Пшонки пояснити, куди і на яких підставах планують вивозити екс-прем´єр-міністра Юлію Тимошенко

Як повідомили «Коментарям» у БЮТ, таким чином Об´єднана опозиція «Батьківщина» відреагувала на повідомлення про плани влади вивезти Тимошенко 11-12 серпня з лікарні в невідомому напрямку, припинивши лікування.

«Незабаром відбудеться засідання Європейського суду з прав людини у справі Тимошенко, який уже визнав наявність в Україні політично мотивованих переслідувань, ухваливши рішення про незаконність арешту Юрія Луценка. Очевидно, що влада поспішає «навісити» на лідера опозиції будь-які абсурдні звинувачення, тільки б Юлія Тимошенко не вийшла на волю і не взяла участь у виборах», - відзначили в опозиції.

При цьому члени Ради об´єднаної опозиції «Батьківщина», керівники двох опозиційних фракцій направили депутатське звернення до Генпрокурора Віктора Пшонки з вимогами підтвердити або спростувати інформацію про вивезення Тимошенко з харківської ЦКЛ № 5, де вона проходить лікування, повідомити, куди і з якою метою планують вивозити лідера опозиції, не завершивши її лікування, а також з вимогою забезпечити виконання схеми лікування, яка передбачає не менше 8 тижнів спокою.

Як повідомляли «Коментарі», раніше захисник Тимошенко Сергій Власенко заявив, що найближчими вихідними Тимошенко планують перевести з ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці» в Харкові до Качанівської жіночої виправної колонії № 54.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua