ЧЕРНІВЦІ

Путін мало не вдарив служителя монастиря (ВІДЕО)

0

Прес-секретар Валаамського монастиря Михайло Шишков заявив, що ігумен Спасо-Преображенського Валаамського монастиря Мефодій намагався поцілувати руку президента РФ Володимира Путіна на знак визнання російського народу народом Македонії

Про це повідомляє «РИА Новости».

За словами Шишкова, Мефодій приїхав до Росії з Македонії і присвятив себе релігійному служінню. Прес-секретар розповів, що у відповідь на запитання про поцілунок ігумен відповів: «Я поцілував руку президента Росії на знак визнання маленьким народом великого російського народу». «Отець Мефодій мав на увазі народ Македонії», - пояснив Шишков.

При цьому прес-секретар додав, що в традиції східного православ´я поцілунок руки означає смиренність. Цілувати руку може не тільки мирянин священику, а й священик мирянину.

«Для нього це було значимо, він вклав у цю дію глибокий сенс. Тут немає ніякого лизоблюдства, тут зовсім інші причини», - прокоментував Шишков мотиви македонського священика.

Відеоролик, знятий під час відвідування Путіним Валламского монастиря, був опублікований в інтернеті 6 серпня. На відео президенту тиснуть руку багато учасників зустрічі. Потім один із священнослужителів цілує руку. Путін вирвався, скривився і різко махнув у бік священнослужителя іншою рукою.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua