ЧЕРНІВЦІ

Донецьк тільки отримав перший транш автобусів

Донецьк роздасть борги за автобуси для Євро не раніше ніж 2013 року

0

Донецьк не зможе своєчасно погасити кредит за автобуси «ЛАЗ», куплені під час підготовки до Євро-2012

Про це заявив міський голова Донецька Олександр Лук´янченко сьогодні на прес-конференції, передає кореспондент «Донецьк. Коментарі».

За словами мера, платоспроможність Донецька похитнуло зменшення частки податків, яка залишається в міському бюджеті.

«Ми виходили з проханням щодо цього питання, тому що ми не маємо можливості в зв´язку з тим, що після взяття кредиту були змінені відрахування до міського бюджету податку з фізичних осіб, який залишався в 2011 році в міському бюджеті, з 75% до 50% . Це ні багато ні мало 703 млн грн. При збереженому вилученні близько 300 млн грн до державного бюджету  ми не зможемо вчасно розрахуватися», - заявив Лук´янченко.

Він додав, що в поточному році Донецьк погасить 54 млн грн. «І за рахунок перевиконання дохідної частини бюджету ми також плануємо погасити ще 10 млн грн. За решту ми просили  і отримали згоду на віднесення платежів на більш пізні терміни, в тому числі на 2013 рік», - уточнив мер Донецька.

Він зазначив, що на сьогодні місто отримало всі 30 автобусів з першого траншу. «За другим траншем відмовилися від 10 автобусів м´якої групи. І отримали пропозицію замінити ці м´які автобуси тролейбусами або автобусами міського призначення. Сьогодні це питання розглядається фахівцями», - повідомив Лук´янченко.

За словами мера, КП «Донелектроавтотранс» подало позови за несвоєчасне виконання контакту.

Як раніше повідомляли «Донецьк. Коментарі», що «ЛАЗ» не зміг виконати в термін замовлення з поставки автобусів до Євро-2012. Основна партія автобусів, призначених до Євро-2012, буде поставлена ​​до Донецька вже після проведення чемпіонату. А повністю закрити контракт «ЛАЗ» зможе лише до кінця року.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua