ЧЕРНІВЦІ

Мінагропрод розраховує на селянські господарства

У Кабміні покладають надії на картоплю селян

0

Цього року Україна збере близько 23 млн тонн картоплі, що дозволяє заявити, що врожай буде на рівні минулого року

Як повідомили «Коментарям» у Міністерстві аграрної політики і продовольства України, площа засаджена картоплею цього року становить 1,4 млн га, що на рівні минулого року.

«Погодні умови в основних регіонах, де вона вирощується - північних та центральних областях - можна визначити як задовільні. Це дає можливість очікувати виробництво картоплі (за даними регіонів) в обсязі близько 23 млн тонн», - зазначив заступник міністра Олександр Сень.

Разом із тим фахівці відомства підкреслюють, що незважаючи, але те, що із загального обсягу виробництва картоплі близько 97% вирощується у приватних селянських господарствах, овоче- та картоплесховищами вживаються необхідні заходи для її закупівлі та зберігання. Це, в свою чергу, дає можливість утримувати ціни на картоплю на належному рівні.

За даними Мінагропроду, українці щорічно в середньому споживають лише третину від цього обсягу - 6 млн тонн. Тому пропозиція картоплі на ринку є достатньою, що дасть можливість забезпечити споживчий попит українців.

Як повідомляли «Коментарі», за прогнозами аналітиків, через несприятливі погодні умови, східний і центральний регіони України зберуть на 20-25% менше, ніж минулого року.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua