ЧЕРНІВЦІ

Обідній відпочинок може стати порятунком від негативного впливу сонця

На період спеки українцям прописали сієсту

0

В Україні рекомендують запровадити сієсту: як відзначають санслужба та гідробіологи, обідний відпочинок може стати порятунком від негативного впливу сонця

 Разом з тим від води фахівці радять триматися подалі, передає «ТСН». Від аномальної спеки водорості швидше ростуть і швидше помирають, а мертва ряска для людини страшніша за мікробів з кондиціонерів.

«Максимум тиждень живе одна рослина водорості. Воно починає відмирати, відповідно відмирає і починає виділяти всі можливі речовини таблиці Менделєєва. Коли розкладаються білки, починаються виділятися феноли, ксенон, бензоли та їх похідні, які дуже токсичні», - пояснив професор Інституту гідробіології Володимир Щербак.

Цифри санстанції підтверджують: у столичних водоймах купатися небезпечно.

«Ми привели більше 500 досліджень, і в основному вода не відповідає санхімічним  та мікробіологічними показниками», - повідомив заступник головного державного санітарного лікаря Києва Юлій Жигалов. Але забороняти пляжний відпочинок в такий градус експерти не наважуються. Просто не рекомендують заходити в річку.

Як повідомляли «Коментарі», директор Українського гідрометеорологічного центру МНС Микола Кульбіда заявив, що клімат України поступово змінюється,  перетворюючись з помірного  на субтропічний, і з часом буде нагадувати клімат Греції.

Відзначимо також, за прогнозами синоптиків, найближчими днями в Україні очікується пік спеки та підвищення температури до +42 градусів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua