ЧЕРНІВЦІ

У Костусєва розповіли, хто смердить на всю Одесу

0

Головним забруднювачем повітря в Одесі на сьогоднішній день є підприємство «Одеснафтопродукт»

Як повідомляє «Одеса.Коментарі», про це заявила в. о. начальника управління екології Одеської міськради Валентина Дацюк.

За її словами, на кордонах санітарно-захисної зони «Одеснафтопродукт» в серпні було зафіксовано перевищення допустимої концентрації вуглеводню в 5,3 рази. Заміри проводились з 1 серпня.

«Станом на 3 серпня на кордонах санітарно-захисної зони «Ексімнафтопродукту» зафіксовано перевищення в 3,9 разів допустимої концентрації вуглеводню і в 1,3 рази - сірководню. На кордонах санітарно-захисної зони «Одеснафтопродукт» зафіксовано найвищу перевищення - в 5,3 рази більше допустимої концентрації вуглеводню. «Одеснафтопродукт» - основний забруднювач», - заявила Дацюк.

Як повідомляли «Коментарі», жителі ряду вулиць у центрі Одеси скаржаться на сморід.

Співробітники міського управління екології та розвитку рекреаційних зон проводили у другому кварталі цього року моніторинг повітря в різних районах Одеси. За результатами моніторингу в межах міста і промислових районах зафіксовані перевищення ГДК за сумою вуглеводнів в 2,5-3 рази на розі вулиць Добровольського та Паустовського.

Виконавчий комітет Одеської міської ради готувався розглянути питання про призупинення роботи нафтопереробних підприємств в Одесі до вирішення проблеми зі смородом, внаслідок підвищеної концентрації вуглеводню в повітрі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua