ЧЕРНІВЦІ

Директор санаторію Міноборони розпродав заклад за 58 млн грн

0

Кримінальну справу за обвинуваченням генерального директора одного з ДП «Центральний військовий санаторій «Ялтинський» Міністерства оборони України передано до суду

Як повідомили «Коментарям» у ГПУ, слідством встановлено, що чиновник, перевищуючи службові повноваження, діючи в інтересах третіх осіб, передав у власність товариства з обмеженою відповідальністю будівлі та споруди військового санаторію в Ялті вартістю 58,5 млн грн.

До господарського суду прокуратурою заявлено позови про повернення зазначених будівель і споруд у власність держави. Наразі один із позовів розглянуто і державі повернуто нерухоме майно вартістю 2,9 млн грн.

В ході досудового слідства накладено арешт на майно обвинуваченого вартістю 2,2 млн грн.

Як повідомляли «Коментарі», кримінальну справу стосовно даного чиновника було порушено в березні цього року, тоді мова йшла про 15,6 млн грн збитків державі.

Нагадаємо, що 28 грудня 2012 стосовно цього ж керівника порушено іншу кримінальну справу. За даними правоохоронців, внаслідок внесення ним неправдивих відомостей в офіційний документ, на користь приватної фірми було передано будівлю та споруду пляжного комплексу на суму майже 3 млн грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua