ЧЕРНІВЦІ

Суд зобов`язав черкаську владу повернути вождя на п´єдестал

0

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду зобов’язала мерію Черкас відновити пам’ятник Леніну «на попередньому місці і в попередньому стані»

Як повідомляє «progolovne.ck.ua» з посиланням на прес-службу міськвиконкому, про це йдеться у постанові суду від 2 серпня 2012 року. Таким чином Київський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції за позовом Миколи Гуриненка про поновлення монумента на колишньому місці. Міська влада готується подати касацію у Вищий адміністративний суд України.

За словами керуючого справами Черкаського міськвиконкому Миколи Кудрявцева, земля, де суд вимагає відновити пам’ятник перебуває вже не на балансі міста. Адже свого часу депутати Черкаської міської ради передали земельну ділянку в постійне користування по бульвару Шевченка,185/вул. Б. Вишневецького,41 в КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності».

Він також додав, що на реконструйованій Соборній площі коштом обласної влади рік тому встановлені фонтани на місці Леніна.

А всі рештки Леніна та постаменту роздроблені, тому відновлення потребуватиме дуже великих коштів з міського бюджету.

Нагадаємо, у грудні 2011 року Соснівський районний суд м. Черкаси прийняв постанову про відновлення пам’ятника Леніна на колишньому місці і в попередньому стані. Позов подав Микола Гуриненко. Після цього міська влада подала апеляцію у Київський апеляційний адміністративний суд, який лишив без змін рішення суду першої інстанції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua